ROZKŁAD JAZDY

Skarżysko - Kielce

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0001931

ważny od: 18.06.2018
do: 31.12.2020







                       
P R Z Y S T A N K I (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z)
  V V V V V V V V V V V
o.Skarżysko-Kamienna/ul. Niepodległości (Dworzec PKP St. nr 6)/12 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00
Skarżysko-Kamienna / ul. Słowackiego (Dom Nauczyciela) / 01 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02
Skarżysko-Kamienna / ul. Krasińskiego (Hermes) / 02 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04
Skarżysko-Kamienna / ul. Norwida ( Poczta  ) /02 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05
Skarżysko-Kamienna / ul. Metalowców ( ul. Akacjowa ) /02 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06
Skarżysko-Kamienna / ul. Legionów ( Kościół) /06 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Kielce / al. Solidarności (os Bocianek) / 05 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37
Kielce / al. Solidarności (Galeria "Echo") / 03 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Kielce / al. Solidarności (al.. Tysiąclecia PP) / 01 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Kielce / al. IX W. Kielc (szpital) / 03 6:40 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Kielce /al. IX W. Kielc (UW) / 01 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42
Kielce / Czarnowska (PKS) / 01 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43
p.  Kielce D.A. Żelazna  6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
 

OZNACZENIA:    

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.  g - nie kursuje w dniu 24.XII       l - nie kursuje w dniu 31.XII       z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała. 
 

Kielce - Skarżysko

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0001931

ważny od: 18.06.2018
do: 31.12.2020







                       
P R Z Y S T A N K I (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z) (D,g,l,z)
  V V V V V V V V V V V
o.   Kielce D.A. Żelazna 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Kielce / Czarnowska (BUS) / 02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Kielce /al. IX W. Kielc (UM) / 04 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Kielce / al. Solidarności (Sandomierska) / 02 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Kielce / al. Solidarności (al.. Tysiąclecia PP) / 04 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Kielce / al. Solidarności (os Bocianek) / 06 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Skarżysko-Kamienna / ul. Legionów ( Kościół) /03 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Skarżysko-Kamienna / ul. Metalowców ( ul. Akacjowa ) /01 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Skarżysko-Kamienna / ul. Norwida ( Fontanna ) /01 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Skarżysko-Kamienna / ul. Krasińskiego (Hermes) / 01 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Skarżysko-Kamienna / ul. Słowackiego (Dom Nauczyciela) / 02 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
p.Skarżysko-Kamienna/ul. Niepodległości (Dworzec PKP St. nr 6)/12 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
 
Oznaczenia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.  g - nie kursuje w dniu 24.XII       l - nie kursuje w dniu 31.XII       z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała. 

 
Wróć do góry Poprzednia strona

ROZKŁAD JAZDY

ważny od 22.04.2014 do 31.12.2016 komunikacja przyspieszona

CENNIK

gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjną cenę!

PROMOCJE

gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjną cenę!